Kameralne wesele to wyjątkowy i szczególny sposób świętowania ślubu. Jest to czas, kiedy rodzina i przyjaciele spotykają się, aby świętować związek dwojga ludzi. Jest to czas uśmiechu, miłości i radości oraz tworzenia trwałych wspomnień z tego wyjątkowego dnia. Dlatego warto spędzić ten wyjątkowy czas właśnie w Różanej.

Nasz Manager przygotuje dla Was wyjątkowe menu. Jesteśmy otwarci na sugestie Młodej Pary w kwestii menu. Nasza restauracja nie boi się wyzwań, a kuchnia ma bogate doświadczenie. Menu można więc dopasować do różnych życzeń i sugestii. Wiemy, jak dla narzeczonych jest ważne, aby znaleźć idealne miejsce na wesele. Dlatego nasza oferta jest szczegółowo dopracowana. Oferujemy także Słodki Stół od Patisserie Juliette.

W samym sercu Tarnowa, w najpiękniejszym i zabytkowym dworku. To doskonałe miejsce, w którym możecie spędzić czas z najbliższymi i cieszyć się sobą. Możesz liczyć na nasze doświadczenie w organizowaniu wesel, a także przygotowywaniu najpiękniejszych dekoracji. Pary Młode, które świętowały u nas najważniejszy dzień w życiu wielokrotnie do nas wracają, aby świętować rocznice, a także by celebrować równie piękne momenty, np. chrzciny nowo narodzonego dziecka, czy komunie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Wspólnie sprawimy, że TEN dzień będzie po prostu przepiękny i niezapomniany. Spotkajmy się w naszych eleganckich wnętrzach i porozmawiajmy już dziś.