Rok! Mamy rok!!!

Właśnie minął odkąd otworzyliśmy nasze podwoje.

Czy był trudny?!? Jak wszyscy diabli!

Ledwo pierwszego marca przyjęliśmy Was w naszych progach, remontując wcześniej dworek, którego nikt inny nie odważył się uratować. I gdy już cieszyliśmy się z Waszych licznych odwiedzin branża gastronomiczna została zamknięta… ?

Działaliśmy raptem dwa tygodnie…

Nie poddaliśmy się! Przestawiliśmy pracę na wywozy i dodatkowo uruchomiliśmy pomoc seniorom. Na każde 10 zamówionych obiadów jeden jechał gratis. Zapotrzebowanie wśród seniorów było tak duże, że po pewnym czasie mieliśmy jeden obiad (z dowozem) na 5 płatnych… Bez pomocy z zewnątrz. Kilka osób o wielkim sercu także dorzuciło się do akcji kupując anonimowo obiad dla seniora. ??

Po ponad dwóch miesiącach pozwolono nam znowu pracować, by… po kolejnych czterech ponownie zamknąć restauracje.

Znów zostaliśmy tylko z daniami na wynos. A to przecież niewielka część naszej normalnej pracy.

Święta Bożego Narodzenia były trudnym czasem. Wydaliśmy wszystkie zamówione dania (dziękujemy za liczne zaufanie) i spędziliśmy czas myśląc jak przygotować się na Nowy Rok i trudności jakie nas czekają.

??Ale jak wiecie my się nie poddajemy! Nie po to ratowaliśmy dworek, nie po to zbieraliśmy wszystko co w lokalnej kuchni jest najlepsze by odpuścić!

 

Skoro nasz dworek przy ulicy Różanej przetrwał prawie 200 lat.

Powstania, Rabację, Dwie Wojny Światowe i Komunizm… Czasy Franciszka Józefa, Tertila i Piłsudskiego. Hitlera, Stalina i Gomółki.

I teraz mielibyśmy odpuścić?! Nic z tego!

 

Kuchnia Tarnowska nie takie rzeczy przetrwała!

Mamy wiele do zrobienia! Wiele do pokazania!

 

Ten rok nie był wcale taki zły:

1. Skończyliśmy remont! Otworzyliśmy restaurację i przetrwaliśmy! A statystyki mówią, że 80% nowych restauracji nie przetrwa pierwszych 8 miesięcy. W normalnych warunkach.

2. A my nie tylko przetrwaliśmy, ale zostaliśmy docenieni w zestawieniu „Poland 100 Best Restaurants”. I to jak! Nie tylko zostaliśmy zaliczeni do najlepszych restauracji w Polsce, ale od razu otrzymaliśmy w nagrodę TRZY WIDLCE!!! Jak na premierę i w tak trudnym czasie to naprawdę jest się z czego cieszyć!

Co zatem przed nami?!?

Wierzymy, że drugi rok będzie zdecydowanie lepszy!

Z daniami Lokalnymi, Smacznymi i Naturalnymi!

I z Wami! Bo nic nie daje nam takiej satysfakcji jak uśmiech na Waszych twarzach!

I tego uśmiechu z okazji naszych urodzin gorąco ??? Wam życzymy!

?